Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

grodzisk.pl

19 lutego w Mediatece,odbyła się uroczystość, podczas której burmistrz Grzegorz Benedykciński oraz starosta Marek Wieżbicki w imieniu Prezydenta RP wręczyli 16 parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Ceremonia została poprzedzona wspólną modlitwą w kościele św. Anny.

grodzisk.pl

Jedna z par, która prezydencki medal otrzymała dekadę wcześniej, została wyróżniona Dyplomem Gratulacyjnym. Jak wspomniała Przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Wróblewska, takie uroczystości są bardzo wzruszające i potrzeba wiele miłości, cierpliwości oraz wzajemnego szacunku, aby przeżyć wspólnie 50 lat.

Jaka jest recepta, według jednej z odznaczonych par, na tak długie pożycie małżeńskie? Bardzo krótka: miłość, wiara, zaufanie,wyrozumiałość i kompromis.

Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych lat w miłości i zdrowiu!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.