Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

10.03.2019 r. ruszyła 38 edycja Grodziskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Miłośnicy i fascynaci tego sportu z okolic Grodziska, w różnym wieku i obu płci, amatorzy i zespoły klubowe rywalizują w Lidze już od ponad 15 lat. Zapisy są zawsze otwarte dla wszystkich chętnych. W tej edycji rozgrywki będą prowadzone w 3 ligach, a udział w nich bierze 21 drużyn.

Podczas pierwszej kolejki po dwa zwycięstwa zanotowały zespoły Olympu Błonie i Sparty. Zgłosiły się nowe drużyny, a zawodnicy Piasta Feliksów, DawajDawaj, Echa i Sparty2 zasilili kilka ekip, podnosząc poziom rozgrywek. Mecze były zacięte, wyrównane i z wieloma zwrotami akcji. Aż miło patrzeć!

Więcej informacji na temat ligi, zapisów i terminarz tej edycji można znaleźć na stronie www.spartiaci.pl.

Z kolei 09.03.2019 r. najmłodsze siatkarki UKS Sparta zdobywały doświadczenie na turnieju w Nadarzynie. Pięć spartańskich zespołów reprezentowało klub podczas Ogólnopolskiego Turnieju Dwójek o Puchar Wójta gminy Nadarzyn. Aż 54 zespoły rywalizowały w 6 grupach. Każdy zagrał w całym turnieju 14 setów do 15 punktów.

Rewelacyjnie w ostatnim, podsumowującym kilkumiesięczne zmagania turnieju Lesznowolskiej Ligi Minisiatkówki, spisały się nasze ekipy. Z brązowym medalem, pokonując jeden z najlepszych zespołów z Mysiadła, zakończyły turniej trójek Oliwia Madej, Nikola Nowecka, Lena Giermasińska i Julia Bombińska. Tuż za podium na czwartej pozycji uplasował się zespół czwórek w składzie: Gabrysia Kochanowska, Dominika Pastuszka, Natalia Michalska, Julia Zalewska, Martyna Surosz, Zosia Łada.

Rozgrywki w Lesznowoli zakończyły się wręczeniem nagród, medali, pucharów, słodyczy i koszulek dla zawodników. Brawo raz jeszcze!

Tekst i zdjęcia UKS Sparta


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.