Jutro w świetlicy gminnej w Chlebni odbędzie się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa. Tematem spotkania mieszkańców sześciu podgrodziskich miejscowości z policjantami będą przede wszystkim lokalne problemy związane z bezpieczeństwem, działanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań są przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówione zostaną priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda” oraz rola dzielnicowych w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej.

Mieszkańców miejscowości Chlebnia, Zabłotnia, Kłudno Stare, Kłudno Nowe, Izdebno Kościelne i Izdebno Nowe zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu z policjantami, które odbędzie się 26 marca o godz. 17.30 w świetlicy gminnej w Chlebni.

 

kz


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.