Skoro najmniejsze królestwo świata tego, Cytrynowe Królestwo, znajduje się 2 kroki od Grodziska Mazowieckiego we wsi Opypy, skoro Cytrynowe Królowe właśnie zostały laureatkami ” Kukbuk poleca” i Złote Jajo (najbardziej prestiżową nagrodę dla małych wytwórców) otrzymały za 3 smaki swoich cytrynowych konfitur, to dumne z tego niebywale chcą się ciut Grodziszczanom przedstawić.

Cytrynowe Królowe stworzyły i robią cytrynowe konfitury. Aktualnie nasza królewska kolekcja liczy 15 smaków np. Cytryna Rozmaryn czy Cytryna Pieprz Kolorowy. Robimy te konfitury z cytryn z certyfikatem BIO, bez chemii, bez wosku. Robimy je tradycyjnie, bez żadnych przyspieszaczy, polepszaczy, zagęszczaczy i innych -aczy, a także bez konserwantów. No i 100% ręczna robota. To taki koncert na 2 serca i 4 ręce. Nad rondlami trochę śpiewamy, trochę mruczymy, trochę szamanimy, magiczne słowa szepczemy, ziół i przypraw o smakach wyjątkowych dodajemy. Smaki tworzymy, smakami się poruszamy, do smakowania życia namawiamy, o smakach rozprawiamy.

Cytrynowe konfitury świetne nie tylko do śniadania, ale do gotowania, do dosmakowywania, mięsa, ryb, sosów, naleśników na słodko i na wytrawnie, deserów, no i fantastyczne z serami. Najnowsze 2 smaki są na czerwonym winie, są to smaki Premium.

Serdecznie pozdrawiamy

Cytrynowe Królowe Bogusława i Karolina Schubert