Wakacje to czas odpoczynku. Jednak my wciąż w wirze pracy! Przygotowaliśmy dla Was kolejną serię spotkań, które rozpoczną się jesienią. Już we wrześniu trzy szkolenia, na które warto zarezerwować czas. Rozpoczniemy spotkaniem informacyjnym „Jak obniżyć PEFRON zamieniając na usługi”, skierowanym do osób prowadzących działalność gospodarczą. Szkolenie poprowadzi specjalista marketingowy Jerzy Błochowiak.

W następnej kolejności gościć będziemy Mobilny Punkt Kontaktowy Funduszy Europejskich, gdzie będą udzielane konsultacje indywidualne. Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zapisów.

Trzecie spotkanie pt. „Jak być skutecznym i spełnionym przedsiębiorcą” odbędzie się w ramach cyklu „Śniadanie dla biznesu”.

Rejestracja na wyżej wymienione spotkania rozpocznie się od 28 sierpnia, zgłoszenia prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod nr tel. 22 755 55 34 wew. 191.

Serdecznie zapraszamy do udziału i liczymy na Państwa komentarze, a także propozycje tematów kolejnych szkoleń, spotkań i warsztatów. Chcielibyśmy, aby wychodziły one naprzeciw Państwa realnym potrzebom i pomogły w osiągnięciu sukcesu w prowadzonej przez Państwa działalności.

Grażyna Jasińska, Referat Promocji Gospodarczej