Policja Grodzisk Maz.: Zgubione pieniądze czekają na właściciela w grodziskiej komendzie

1 min czytania

Grodziscy policjanci poszukują właściciela dużej sumy pieniędzy, która została przyniesiona do komendy przez uczciwą znalazczynię. Banknoty zostały znalezione 3 lipca na parkingu przy ul. Bartniaka w Grodzisku Maz. Osoba, która utraciła swoje pieniądze może je odebrać w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19.

Do grodziskiej komendy zgłosiła się kobieta, która 3 lipca na ulicy Bartniaka w Grodzisku Maz znalazła dość dużą sumę pieniędzy. Uczciwa zanlazczyni przekazała funkcjonariuszom banknoty, które leżały na parkingu, w celu znalezienia ich właściciela. Policjanci ustalili, że do tej pory nie została zgłoszona utrata pieniędzy.

Właściciel może je odebrać w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 po wcześniejszym potwierdzeniu własności i okoliczności utraty. W tej sprawie można kontaktować się telefonicznie z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych pod numerem 47 72 42- 235**.**

asp.sztab. Katarzyna Zych

Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim,

kppgrodzisk.policja.waw.pl/pgm/aktualnosci/112338,Zgubione-pieniadze-czekaja-na-wlasciciela-w-grodziskiej-komendzie.html

Autor: krystian