W czwartek 27 października w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami.

Debata będzie odbywała się pod hasłem "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Jej celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie miasta. Podczas spotkania zostaną przedstawione między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", omówione działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżony program "Dzielnicowy bliżej nas". Dzielnicowi przedstawią swoje plany priorytetowe i omówią zagadnienia związane z bezpieczeństwem seniorów.

Spotkanie z mieszkańcami Milanówka odbędzie się w czwartek 27 października o godz. 16.15 w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku przy ul. Kościuszki 45.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania.

asp.sztab. Katarzyna Zych