W środę 6 marca, w Willi Niespodzianka, odbyło się spotkanie dedykowane osobom posiadającym własną działalność gospodarczą. Szkolenie prowadziła Katarzyna Dwórznik, ekspert prawno-gospodarczy z Krajowej Izby Gospodarczej.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymali wiedzę i uzyskali niezbędne wsparcie do prowadzenia własnego biznesu. Przedstawione zostały aktualne zamiany przepisów, obowiązujących przedsiębiorców, które weszły w 2019 r.

Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie zdobyte przez Państwa w czasie szkolenia okażą się cenne i pożyteczne.

Ze swojej strony chcielibyśmy serdecznie podziękować prelegentce za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie interesujących wykładów, a uczestnikom za przybycie!

Zamieszczamy prezentację p. Kasi Dwórznik dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz zapoznać się z jej treścią oraz dla tych, którym nie udało się wziąć udziału w spotkaniu.

Grażyna Jasińska, Wydział Centrum Obsługi Przedsiębiorcy


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.