Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

W Willi Niespodzianka odbyło się kolejne „Śniadanie dla biznesu”, mające na celu integrację środowiska przedsiębiorców oraz wzajemną wymianę doświadczeń. Każde spotkanie to inny temat prezentowany przez zaproszonego eksperta. Szkolenie „Jak skutecznie tworzyć treści na Facebooku i Instagramie” prowadziła Pani Beata Tomaszek, specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, z zamiłowania blogerka tyibiznes.com.pl

Marcowe śniadanie otworzył Zastępca Burmistrza Tomasz Krupski, który witając gości, podkreśli wyjątkowość szkolenia, które poświęcone jest tak aktualnemu tematowi w dzisiejszych czasach, jak social media. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 osób.

Bardzo dziękujemy prelegentce za przyjęcie naszego zaproszenia oraz wszystkim uczestnikom warsztatów za tak liczne przybycie. Przedsiębiorczy Grodzisk składa podziękowania za przygotowanie poczęstunku restauracji „Burger Rush”.

Kolejne śniadanie biznesowe odbędzie się 27 maja 2019 r.

Grażyna Jasińska, Wydział Centrum Obsługi Przedsiębiorcy


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.