Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

W piątek 16 lipca br. w godzinach 12:00 – 19:00 na terenie powiatu grodziskiego będą utrudnienia w ruchu drogowym w związku z odbywającym się 64 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Dookoła Mazowsza. Trasa będzie przebiegała przez drogi miasta i gminy Grodziska Mazowieckiego oraz gm. Żabia Wola. Kierujących prosimy o wyrozumiałość i wybieranie innych alternatywnych dróg nie przecinających się z trasą wyścigu.

W dniu 16 lipca 2021 roku w godz. 12.00 - 20.00 na terenie powiatu grodziskiego odbędzie się liczący 165 km 64 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Dookoła Mazowsza”. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu „Mazovia Team”. Wyścig rozpocznie się na terenie miasta Grodzisk Maz., a trasa przebiegać będzie przez drogi miasta i gminy Grodziska Mazowieckiego oraz gm. Żabia Wola.

Start wyścigu rozpocznie się na ul. Montwiłła w rejonie Krytej Pływalni Wodnik 2000 i jest planowany na godzionę 13:00. Następnie trasa przebiegać będzie ulicą Montwiłła, skręt w prawo w ul. Spokojną, następnie w prawo w ul. Radońską w kierunku m. Odrano Wola, m. Szczęsne ul. Orla, m. Radonie ul. Widokowa. Następnie w m. Radonie z ul. Widokowej skręt w lewo w kierunku m. Musuły ul. Grodziska oraz ul. Przejazdowa, Żabia Wola drogą serwisową w kierunku m. Józefina ul. Mazowiecką. Później w kierunku Osowca, Adamowizny, Odrano Woli oraz Grodziska Maz. Meta wyścigu znajdować się będzie w Grodzisku Maz. na ul. Montwiłła na wysokości Pływalni Miejskiej Wodnik.

Podczas trwania wyścigu Policjanci jak i osoby, które zabezpieczają wyścig będą kierowali zmotoryzowanych na objazdy a w miejscach gdzie jest to niemożliwe ruch będzie wstrzymany.

Prosimy również kierujących aby tego dnia w godzinach 12:00-19:00 ograniczyć wyjazdy a w razie konieczności przemieszczania się o wybranie dróg alternatywnych nie przebiegających przez trasę wyścigu.   

Zwracamy się z prośbą do wszystkich kierujących o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy policji, zabezpieczających wyścig, którzy będą kierowali ruchem.

 

asp.szt Sławomir Janowiec

  • Harmonogram wyścigu.
    Harmonogram wyścigu
  • Trasa wyścigu
    Trasa wyścigu