Starostwo Powiatowe w Grodzisku zaprasza na spektakl
W sercu jesieni, w otoczeniu kultury i sztuki, mieszkańcy naszego powiatu będą mieli wyjątkową okazję do spotkania z twórczością, która łączy pokolenia. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku stanie się areną niezapomnianego wydarzenia, zapraszając na projekcję spektaklu telewizyjnego „Chłodna Jesień”. To unikalna szansa, by zanurzyć się w głębię dramatu, a jednocześnie spotkać się twarzą w twarz z jego twórcami – Eustachym Rylskim i Januszem Zaorskim.
  1. Projekcja spektaklu „Chłodna Jesień” w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku.
  2. Spotkanie z twórcami spektaklu, Eustachym Rylskim i Januszem Zaorskim.
  3. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatu Grodziskiego.
  4. Kontakt do organizatora: Starostwo Powiatu Grodziskiego, ul. Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Maz., tel.: (22) 300-85-22, (22) 300-85-23.

W ciepłym, jesiennym otoczeniu, gdzie każde drzewo opowiada własną historię, Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku przypomina o znaczeniu kultury w naszym życiu. Spektakl „Chłodna Jesień” to nie tylko artystyczne wydarzenie, ale również okazja do dialogu między twórcami a odbiorcami. Organizowane przez Starostwo Powiatu Grodziskiego spotkanie, otwiera przestrzeń na rozmowy o sztuce, inspiracjach i procesie twórczym.

Wszystkich miłośników kultury i sztuki, zainteresowanych głębszym zrozumieniem procesu tworzenia dzieł, zachęcamy do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. To wyjątkowa okazja, by spojrzeć na sztukę z innej perspektywy i spotkać ludzi, dla których tworzenie jest pasją przekraczającą granice wyobraźni.


Starostwo Powiatowe w Grodzisku