UM Grodzisk Mazowiecki: Festiwal Food Trucków zmienia lokalizację!
Przystanek smaków z całego świata zawita do naszego miasta w dniach 12-14 kwietnia. W związku z Festiwalem Food Trucków, mieszkańcy będą mieli niepowtarzalną okazję, by skosztować wyjątkowych dań przygotowanych przez kucharzy z różnych stron globu. Zaplanujcie więc swoje weekendowe smakowe podróże już teraz, tym bardziej, że lokalizacja wydarzenia uległa zmianie i odbędzie się ono w malowniczej okolicy na przeciwko parku Skarbków.
  1. Festiwal Food Trucków odbędzie się w dniach 12-14.04.2024.
  2. Nowa lokalizacja wydarzenia to teren przy rogu ul. 1 Maja i ul. W. Bratniaka.
  3. Oczekuje się szerokiej oferty międzynarodowych potraw.
  4. Parkowanie będzie możliwe tylko na tyłach Mediateki, z uwagi na wyłączenie z użytku dotychczasowych miejsc parkingowych.

Warto zaznaczyć, że organizatorzy przewidując wysokie zainteresowanie, apelują do uczestników o korzystanie z alternatywnych miejsc postojowych. Przepraszają jednocześnie za wszelkie niedogodności z tym związane. Wszystkich mieszkańców i miłośników kulinarnych podróży zapraszamy do wspólnego świętowania smaku i tradycji kuchni z całego świata. Nie lada gratka czeka na tych, którzy cenią sobie różnorodność i chcą przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół, delektując się wyśmienitymi daniami.

Zachęcamy więc do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. To nie tylko okazja do spróbowania czegoś nowego, ale również moment na spędzenie czasu w miłej atmosferze, na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni parku Skarbków. Niech ten festiwal będzie dla Was wiosenną przygodą, której smaki zostaną z Wami na długo.


Źródło: UM Grodzisk Mazowiecki