Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

Każdy przedsiębiorca na początku swojej biznesowej drogi musi liczyć się z tym, że niektóre wydatki nie będą możliwe bez odpowiedniego wsparcia finansowego. Dobrym przykładem jest zakup nowego samochodu na firmę. Dla większości przedsiębiorców, zakup za gotówkę jest praktycznie niemożliwy. W grę wchodzi leasing lub kredyt gotówkowy. W trosce o oszczędności, przedsiębiorca może wybrać poleasingowe auta, w dobrym stanie i bardzo korzystnej ofercie cenowej.

Czy leasing auta używanego to dobry pomysł?

Leasing nowego samochodu z salonu jest bardzo dobrym rozwiązaniem z wielu przyczyn ekonomicznych. Jednak początkujący przedsiębiorca zwykle nie może sobie pozwolić na tak poważne zobowiązania finansowe. Fiat wynajem długoterminowy daje jednak możliwość leasingu aut używanych, dostępnych w dużo niższych cenach. Wartość nowego samochodu w przeciągu kilku lat może spaść nawet dwukrotnie. Niemniej jednak, wciąż jest to samochód młody, odznaczający się doskonałym stanem technicznym. To dobra okazja dla oszczędnych przedsiębiorców.

Za sprawą leasingu aut używanych, możesz zatem w przystępnej cenie pozyskać kilkuletni samochód z wyższej półki. Wybierając auta używane leasing od sprawdzonej firmy, masz gwarancję dobrego stanu technicznego. Rzetelne firmy leasingowe często biorą na siebie odpowiedzialność za okresowe przeglądy, serwis oraz niezbędne naprawy. Wszystko po to, aby używany samochód na rynku wtórnym prezentował wysoką wartość. Szczególnie, że większość aut po wygaśnięciu umowy nie jest wykupywana przez dotychczasowego leasingobiorcę i szuka nowego właściciela.

Atrakcyjne warunki umowy leasingowej

Wynajem aut poleasingowych jest bardzo korzystnym rozwiązaniem także dla leasingodawcy. Nie ma konieczności załatwiania wszelkich formalności z salonem zajmującym się sprzedażą nowych aut. Klient wybiera odpowiadający mu pojazd z rynku wtórnego, należący już do firmy leasingowej. Wystarczy jedynie spisać umowę i udostępnić pojazd nowemu właścicielowi.

Leasing aut używanych – czy jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy?

To sprawia, że leasingobiorca może liczyć na bardzo korzystne warunki umowy. Firma leasingowa przeprowadza szczegółową kalkulację, a także dostosowuje poszczególne warunki do indywidualnych potrzeb konsumenta. W ten sposób, Fiat wynajem jest rozwiązaniem prostym i wygodnym dla obu stron. Decydując się na takie rozwiązanie, przedsiębiorca powinien się upewnić, czy poleasingowe auta podlegały autoryzowanemu serwisowi firmy leasingowej. W tej sytuacji możemy być spokojni o nienaganny stan techniczny oraz pełną dokumentację.

Wykup używanego auta poleasingowego

Leasingobiorca ma oczywiście możliwość wykupu pojazdu. Po wygaśnięciu umowy, pojazd trafia na rynek wtórny, gdzie szuka nowego właściciela. Leasingobiorca ma prawo pierwokupu w momencie wygaśnięcia umowy. Istnieje opcja zapłaty w gotówce lub pozyskania auta na kredyt. Innym rozwiązaniem jest leasing finansowy. Warunki umowy w tym przypadku są formułowane w taki sposób, aby leasingobiorca stał się automatycznie właścicielem auta w momencie wygaśnięcia umowy. Z wielu względów bardziej opłacalnym rozwiązaniem okazuje się jednak leasing operacyjny, a następnie, wykup samochodu za gotówkę.

Jeżeli zatem szukasz sprawdzonego i młodego samochodu, który będzie dobrze reprezentował Twoją firmę, renault wynajem długoterminowy okaże się opłacalną opcją. Jako przedsiębiorca, niektóre koszty eksploatacji pojazdu będziesz mógł odliczyć od podatku VAT. Jednocześnie, w dobrej ofercie cenowej możesz pozyskać kilkuletni samochód klasy premium.