Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grodzisk Mazowiecki

Wystarczy rzut oka na bajkowe tatuaże, by przenieść się myślami do czasów dzieciństwa! Pokemony? A może Deadpool albo Spiderman? Niemal każdy fan popkultury chciałby utrwalić wizerunek ulubionej postaci na swojej skórze. Czemu kreskówkowe motywy zawdzięczają tę ogromną popularność, no i który artysta tatuażu ze stolicy robi najlepsze, bajkowe dziary?

#cartoontattoos - dlaczego są tak popularne?

Wszystko zaczęło się od wojny super-uniwersów, czyli Marvela i DC. Te dwa amerykańskie molochy od dekad prześcigają się w walce o czytelnicze dusze. Nic dziwnego. Kreując popkulturę ma się realny wpływ na życie wielomilionowej publiczności co…, doskonale widać chociażby w sztuce tatuażu!

Ewa Dusa

Sprawdź portfolio Ewy Dusy na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Dziary z motywem kreskówek to HIT 2021 roku! Trudno określić, które uniwersum cieszy się największym uznaniem wśród entuzjastów trwałego ozdabiania ciała, ponieważ moda na konkretne wzory jest silnie związana z tym, co aktualnie lansuje się w mediach. Dlatego też projekty #cartoontattoos są sezonowe - co oczywiście nie oznacza, że z czasem tracą na swojej aktualności. Wręcz przeciwnie! Ikoniczni bohaterowie, tacy jak Deadpool, Batman czy Spiderman stają się powoli klasykami sztuki tatuażu.

Dero Melancia

Sprawdź portfolio Dero na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Cóż, teraz, znając już genezę popularności kreskówkowych tatuaży, pojawia się pytanie, którego nie powstydziłby się sam mistrz Yoda. Do jakiego studia tatuażu w Warszawie należy się udać, żeby za kilka lat twój ulubiony Pokemon… nadal wyglądał jak Pokemon?

Znajdź, zarezerwuj i zrób tatuaż w Warszawie

Poszukiwania tatuażysty, specjalizującego się w kolorowym tatuażu, mogą zająć trochę czasu…, który przecież możesz poświęcić na oglądanie ulubionych filmów czy kreskówek! Dlatego stworzyliśmy platformę INKsearch.co, przeznaczoną do rezerwacji tatuażu online. Można powiedzieć, że to Netflix, ale dla entuzjastów dziarek! Załóż darmowe konto i wybieraj spośród tysięcy tatuatorów z całej Polski, lub umów się z lokalnym artystą, pracującym w salonie tatuażu w Warszawie. Bez problemu dogadasz szczegóły sesji, wpłacisz zadatek na konto tatuażysty i co najważniejsze - zrobisz to za pomocą kilku kliknięć. Nawet nie wstając z kanapy!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Najnowsze trendy w tatuażu - jak umówić się na sesję?

Po wejściu na stronę główną INKsearch.co skorzystaj z funkcji wyszukiwarki, dedykowanej wszystkim miłośnikom dziar.. Wybierz opcję “Tatuaże&Artyści”, a następnie w rubryce “Wybierz miasto” wpisz: WARSZAWA. Jeśli szukasz wyłącznie tatuaży kreskówkowych użyj hasztagu #cartoontattoo. Wystarczy, że wpiszesz go w środkowej rubryce. Mistrz Yoda, Batman, Wonder Woman a może Deadpool? Na INKsearch.co nie prowadzimy wojny uniwersów! Bez problemu znajdziesz najmodniejsze wzory tatuaży z wszystkimi bohaterami: czy to Marvela, czy DC. Trafisz także na najlepszych w swoim fachu; zarówno lokalnie, jak i w całej Polsce.

Pamiętaj, że jeśli coś sprawia ci trudność lub umawiasz się do wybranego tatuażysty po raz pierwszy - nasz team rozwieje twoje wątpliwości. Chętnie pomożemy ci w znalezieniu salonu tatuażu w Warszawie lub doradzimy w jakim innym mieście powinieneś szukać artysty, który spełni twoje oczekiwania.

Trendy w tatuażu na 2021 - galeria wzorów #cartoontattoos

Wszystkie wzory kreskówkowych tatuaży, które znajdziesz w galerii, zostały wykonane przez artystów, z INKsearch.co. Zanim jednak zdecydujesz się na rezerwację terminu u jednego z nich, warto abyś zapoznał się ze stylami tatuażu. Jaka technika najlepiej odda charakter twojej ulubionej postaci? Może wcale nie musisz decydować się na kolor? Zapoznaj się z tatuatorskimi stylówkami zanim odwiedzisz wybrane studio tatuażu. Taka wiedza z pewnością ułatwi ci podjęcie tej decyzji!

Coco Sparkle

Przeczytaj wywiad z Coco Sparkle na INKnews.co i umów się na tatuaż w Warszawie!

Toczek

Sprawdź portfolio Mr. Toczek na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Julia Korn

Sprawdź portfolio Julii Korn na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online