Maski ochronne do depilacji ipl – jakie kupić?

Wybór masek ochronnych to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli planujemy z nich korzystać w czasie depilacji ipl, zwłaszcza że do wyboru czeka ich tak wiele. Po które ostatecznie sięgnąć? Które maski ochronne będą dobre do depilacji ipl? Sprawdzamy!

Maski ochronne – jakie mamy do wyboru?

Wystarczy poświęcić tylko trochę czasu na zebranie informacji, by stwierdzić, że zarówno producenci, jak i dystrybutorzy oferują nam bardzo szeroki wybór maseczek ochronnych. Wśród tych najlepszych wyróżnia się maska ffp3 wielorazowa, ponieważ nie dość, że można ją nosić wiele razy, to jeszcze sprawia, że możemy zwiększyć swoje zabezpieczenie przed niebezpiecznymi czynnikami, w tym na przykład przed wirusami, bakteriami itp. Tuż obok nich czekają maski FFP3 jednorazowe, czy maski FFP2. Nie sposób także pominąć masek chirurgicznych, czy masek bawełnianych, które skradły nasze serca za mnogość kolorów i wzorów.

Maski ochronne – po które sięgnąć do depilacji ipl?

Wybór masek ochronnych wydaje się prosty, ponieważ wiele osób twierdzi, że wykazują jednakową ochronę, ale nic bardziej mylnego. Z działaniem masek jest podobnie, jak z depilatorami, a to oznacza, że skoro tylko najlepszy ipl depilator jest w stanie ułatwić zabieg, to możemy być pewni, że również najlepsza maska zapewni nam ochronę i właśnie po taką należy sięgnąć. Godna uwagi zatem będzie maska FFP3 wielorazowa, ponieważ nie dość, że zatrzymuje ponad 99% szkodliwych cząsteczek, to jeszcze można ją stosować przez dłuższy czas i tym samym można przyciąć koszty na środkach ochrony osobistej.