Jak przygotować się do pierwszej randki?

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz... Wydawać by się mogło, że to pusty slogan. Nic bardziej mylnego. W ciągu tych pierwszych kilku sekund nowo poznana osoba wyrabia sobie o nas zdanie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie do pierwszej randki, zwłaszcza jeśli jest to jednocześnie nasze pierwsze spotkanie.

Idealne miejsce na pierwszą randkę

Wybór odpowiedniego miejsca na pierwszą randkę jest niezwykle istotne. Zwłaszcza jeśli obydwie osoby nie znają się zbyt dobrze i na początku znajomości mogą czuć się skrępowane. Idealnym wyborem wydaje się kino. Ale nie jest tak do końca... W kinie jesteśmy skupienie przede wszystkim na oglądanym filmie, a zatem nie mamy zbyt dużo czasu żeby się lepiej poznać i porozmawiać. Dlatego zdecydowanym lepszym wyborem będzie spokojna restauracja czy kawiarnia. W takim miejscu możemy się odprężyć. Dodatkowo każda ze stron czuje się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy otoczeni innymi ludźmi. Mamy poczucie bezpieczeństwa i gdy nowo poznana osoba nie przypadnie nam do gustu, to bez problemu możemy ewakuować się do domu.

Ciekawe porady na termat uwodzenia znajdziesz na blogu o relacjach damsko-męskich.

Zdj?cie hostowane przez foto.keny.org

Unikamy miejsc z ciemnozielonymi ścianami. Ta barwa sprawia, że każdy z nas ma niezdrową cerę, to znaczy, że nie prezentujemy się zbyt korzystnie. Zdecydowanie lepiej będziemy wyglądać w otoczeniu czerwieni, zwłaszcza jeśli całe pomieszczenie oświetlają nastrojowe świece.

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Wybór odpowiedniej stylizacji na randkę nie jest prostą sprawą. Nasz strój powinien pasować do okoliczności, wszak będziemy dziwacznie wyglądać ubrani w wieczorową suknię w trakcie zwykłego spaceru po parku.

Nasz strój powinien być schludny, powinniśmy się w nim czuć swobodnie. To znaczy, że nie powinna nas uciskać zbyt ciasna spódnica czy niewygodne buty. Takie detale mogą nas niepotrzebnie zdenerwować i zdekoncentrować. Dlatego zanim wyjdziemy z domu dokładnie obejrzyjmy się w lustrze.

Skontrolujmy czy nasze ubranie nie jest przypadkiem zaplamione, czy bielizna nie prześwituje nam przez materiał koszuli. Panów również dotyczą te same zasady. Ulubiony dres nie jest najszczęśliwszym wyborem, o ile wasza pierwsza randka nie odbywa się na siłowni czy w trakcie innych aktywności sportowych.

Przepastny dekolt i ekstremalna mini na pierwszej randce? To nie jest najlepszy wybór. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się na późniejszym etapie znajomości... To nie znaczy, że musimy całkowicie się zakrywać. Po prostu podkreślmy jeden atut naszej sylwetki, na przykład zgrabne nogi czy pełny biust. W tym przypadku mniej znaczy zdecydowanie więcej.