Minione pół roku było owocnym okresem dla rozwoju projektu „Przedsiębiorczy Grodzisk”. W ciągu sześciu miesięcy przeprowadziliśmy 15 spotkań, w których udział wzięło ponad 450 osób. Największą popularnością cieszyło się szkolenie poświęcone funduszom unijnym (ponad 30 uczestników) oraz spotkanie z cyklu Śniadanie dla biznesu pt. „Jak zwiększyć swoją efektywność osobistą wdrażając w życie podejście Reiss Motivation Profile®”.

Zrealizowane przez nas działania miały na celu nie tylko dostarczenie wiedzy uczestnikom, ale również inspirowanie i budowanie lojalności partnerów biznesowych. Jak wynika z otrzymanych informacji zwrotnych, niezależnie od skali projektu, udało nam się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników, a otrzymana wiedza zainspirowała wiele osób do założenia własnej firmy.

Po zakończeniu szkoleń wszyscy biorący w nich udział, a także osoby, które deklarowały chęć uczestnictwa, ale nie mogły na spotkanie przybyć, otrzymały – poprzez Portal Przedsiębiorcy – podsumowanie wydarzenia oraz materiały dodatkowe w formie slajdów z prezentacji, darmowych podręczników, linków do omawianych stron i kontaktu do prelegentów.

Każde ze spotkań było też okazją do nawiązania osobistego kontaktu organizatorów akcji „Przedsiębiorczy Grodzisk” z uczestnikami. Teraz przed nami dwa miesiące wakacji, życzymy więc udanego, ciekawego, aktywnego wypoczynku wśród gór, mórz, czy jezior.

Cieszymy się, że możemy spełniać Państwa oczekiwania poprzez organizację szkoleń i wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ JUŻ JESIENIĄ 2019 ROKU!

Grażyna Jasińska Referat Promocji Gospodarczej w Urzędzie Miasta