Panele winylowe – przykładowe ceny

Panele winylowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych typów materiałów wykończeniowych na podłogi. Z jakimi kosztami zakupu oraz wykonania musimy się wówczas liczyć?

Stylowa, wytrzymała i odporna podłoga często kojarzy się ze sporymi wydatkami. Warto jednak wskazać, że jeśli zdecydujemy się na panele winylowe, możemy cieszyć się wszystkimi zaletami podłóg bez ponoszenia bardzo wysokich wydatków!

W sprzedaży możemy znaleźć obecnie szeroką gamę podłóg winylowych. Jednym z liderów w ich produkcji jest firma Quick Step z Belgii, która posiada w swojej ofercie wiele typów paneli podłogowych. Jej podłogi winylowe Warszawa są chętnie wybierane zarówno do domów, jak również do obiektów takich jak biura czy sklepy – to uniwersalna propozycja do wielu wnętrz.

Gdy chcemy zakupić panele Quick Step Warszawa to jedno z miast, gdzie możemy je znaleźć. Tutaj sprzedaż prowadzi między innymi firma Dekorus.

Ile zatem będziemy musieli zapłacić, gdy chcemy wybrać panele podłogowe winylowe? Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami tych materiałów w naszym artykule!

Panele winylowe – ile to kosztuje?

Gdy chodzi o panele winylowe ceny tego typu materiału zależne są przede wszystkim od producenta, a także od jakości wykorzystanych do produkcji materiałów.

Za panele Quick Step, czyli jednego z liderów w ich sprzedaży, zapłacimy ceny wynoszące od około 150-160 złotych za jeden metr kwadratowy. Tyle kosztują także popularne Quick Step Livyn, które możemy wybrać do każdego wnętrza – są to panele wodoodporne, dlatego świetnie sprawdzą się także w kuchni, przedpokoju czy w łazience.

Winylowe panele podłogowe innych marek możemy kupić w cenach rozpoczynających się od około 100 złotych za metr kwadratowy. Jeśli jednak zależy nam na sprawdzonym wyborze, warto postawić na panele winylowe Quick Step, które mają wielu zadowolonych użytkowników w różnych krajach.

Poluj na promocje na panele winylowe!

Nie chcesz płacić tak dużo za podłogi z winylu? W takim przypadku poluj na promocje, dzięki którym możesz zmniejszyć ostateczny rachunek nawet o około 30 procent!

Promocje na podłogi winylowe organizowane są w wielu różnych sklepach, dlatego warto trzymać rękę na pulsie, aby nie przegapić żadnej ciekawej okazji. Większe sklepy praktycznie zawsze posiadają jakieś panele podłogowe na wyprzedaży, dlatego też, jeśli zależy nam na panelach z winylu, także możemy kupić je taniej.

Pamiętajmy jednak o tym, że podłoga winylowa na przecenie to najczęściej tylko kilka wzorów do wyboru. Gdy wpadły nam w oko inne panele w regularnej cenie, możemy szukać na nie promocji w innych sklepach.

Gdzie można kupić panele winylowe bez przepłacania?

Jeśli interesują Cię panele winylowe cena zależna jest zatem od sklepu, który prowadzi ich sprzedaż. Takie materiały zakupimy także w Warszawie, w tym także oferowany przez lidera w branży Quick Step winyl.

Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej określone słowa, aby znaleźć adresy sklepów:

  • Quick Step Warszawa

  • panele winylowe Warszawa

Podsumowując, gdy szukamy dobrego materiału na podłogi, warto postawić na wysokiej jakości panele winylowe opinie na temat tych paneli potwierdzają, że mamy do czynienia ze sprawdzoną propozycją do wielu wnętrz!