We wtorek 25 października w budynku Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami.

Debata będzie odbywała się pod hasłem "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Jej celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie miasta. Podczas spotkania zostaną przedstawione między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", omówione działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżony program "Dzielnicowy bliżej nas". Dzielnicowi przedstawią swoje plany priorytetowe i omówią zagadnienia związane z bezpieczeństwem seniorów.

Spotkanie z mieszkańcami Podkowy Leśnej odbędzie się we wtorek 25 października o godz. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania.

asp.sztab. Katarzyna Zych