Miał nóż i groził - aresztowany 43-latek na trzy miesiące

Policjanci z Grodziska zatrzymali mężczyznę, którego pokrzywdzony wskazał jako autora gróźb. Interwencja zakończyła się zabezpieczeniem niebezpiecznego narzędzia i zatrzymaniem 43-latka.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim zatrzymali 43-latka po tym, jak pokrzywdzony wskazał go jako osobę kierującą wobec niego groźby. Mężczyzna miał przy sobie nóż.
Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,8 promila alkoholu w organizmie zatrzymanego. Po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim, gdzie usłyszał zarzut kierowania wobec nieznajomego gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Popełnione przestępstwo, jak podała prokuratura, zagrożone jest karą nawet trzech lat pozbawienia wolności.
na podstawie: KPP Grodzisk.
Ostatnie Artykuły

Przerwa w wodzie w Adamowiźnie. Ulica Wilcza z czasowym wyłączeniem

Klub Kadr w Grodzisku Mazowieckim - młodzi nauczą się ożywiać zdjęcia

W Milanówku o smogu i kosztach ogrzewania padną konkretne odpowiedzi

WKD zwalnia na odcinku do Podkowy. Pasażerów czekają autobusy zastępcze

W Grodzisku Mazowieckim padł plan na zawody przyszłości

Setne urodziny w Milanówku. Pani Zofia przyjęła życzenia od burmistrza

Smyczki i elektronika zabrzmią razem w Willi Waleria

Dziesiąta STO-noga wraca do Milanówka – ruszą biegacze i marszowcy

Szkody po przymrozkach można zgłaszać w Grodzisku Mazowieckim

Dzieci ruszą W Morze i W Góry - Grodzisk szykuje plastyczną wyprawę

Tablica i wystawa przypominają o Pileckim w Milanówku

Miliony na drogi i szkoły. W powiecie przybywa nowych rozwiązań

Onkolife w Grodzisku - fizjoterapia i wsparcie bez skrępowania

