Zabiegi na cellulit

Cellulit odbiera ci pewność siebie, a także uprzykrza życie na co dzień. Coraz więcej osób sięga po specjalne zabiegi na cellulit pozwalające pozbyć się tego problemu. Poznaj zabiegi na cellulit u kosmetologa!

Redukcja cellulitu za pomocą zabiegów kosmetologicznych

W jaki sposób zniwelować "pomarańczową skórkę"? Stosowanie domowych sposobów może nie być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ nie dadzą nam pożądanych efektów. Dobrej jakości kosmetyki mogą pomóc w niewielkim stopniu, lepiej działają zapobiegawczo. Szeroka oferta zabiegów ukierunkowanych na cellulit pozwoli na osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Przed skorzystaniem z tego typu zabiegów, konieczne jest skontaktowanie się z najlepiej ocenianym salonem kosmetycznym.

Dlaczego warto wybrać się na usuwanie cellulitu? kto powinien iść? czy są przeciwwskazania?

Redukcja cellulitu jest bardzo ważna, pomimo nierówności skóry, może stanowić większe problemy. Ta choroba w zaawansowanym stadium może spowodować problemy z krążeniem, zwiększone ryzyko miażdżycy i charakterystyczny ból. Powinien się każdy wybrać, co ma problem z cellulitem. Przy zabiegach na cellulit najczęstsze przeciwwskazania to nowotwory, choroby skóry, ciąża, karmienie piersią, infekcje skóry i wiele podobnych. Najlepiej przed skorzystaniem z takich usług skorzystać z darmowej konsultacji przed zabiegiem i poznać więcej szczegółów.

Wykonywane zabiegi na pozbycie się cellulitu

Zabiegi na usuwanie cellulitu stały się popularne wśród wielu osób przez ostatnie lata.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zabieg z wykorzystaniem moc fali radiowej, który rozbija lipidy oraz powoduje ich zanik. Dodatkowo wzmacnia naczynka oraz drenaż limfatyczny. Końcowo wykonany zabieg pozwoli się cieszyć ujędrnioną skórą.

  • Kriolipoliza idealna metoda, dzięki której redukcja cellulitu stanie się prostsza. Pomimo efektu usunięcia cellulitu, zyskasz zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oddziaływanie niską temperaturą wpływa destrukcyjnie na komórki tkanki tłuszczowej, zapoczątkowując proces ich eliminacji.
  • Masaże/ Drenaże skóry również mają wielu fanów, ponieważ świetnie pobudzają krążenie krwi i limfy. Przyśpiesza to proces redukcji tkanki tłuszczowej czyniąc twoją skórę jędrniejszą.
  • Redukcja cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ gwarantuje skuteczne działanie. Wstrzyknięcie w głębsze warstwy skóry koktajli odżywczych oprócz zredukowania tkanki tłuszczowej, poprawi strukturę skóry.
  • Kolejny zabieg na usuwanie cellulitu występujący w ofercie salonów kosmetycznych to karboksyterapia. Podczas zabiegu podskórnie i śródskórnie dozowany jest czysty dwutlenek węgla, który stymuluje mikrokrążenie oraz lipolizę tkanki tłuszczowej.
  • Redukcja cellulitu za sprawą zabiegu polegającego na tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni, zagęszcza włókna kolagenu i elastyny. Specjalne rolki działające na skórę podciśnieniem zapewnią ci szybkie efekty. Intensywny masaż rozbije komórki tłuszczowe, a także poprawi mikrokrążenie oraz drenaż limfatyczny. Laserowe usuwanie cellulitu pobudzi produkcję kolagenu oraz rozbije komórki tłuszczowe.

Redukcja cellulitu zalecana jest u osób, u których problem dopiero się pojawił, ale również tych, które już jakiś czas się z nim borykają. Szeroka oferta zabiegów kosmetycznych pomoże w pozbyciu się cellulitu w sposób skuteczny i bezpieczny” - mówi Karolina Formela kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Jak zadbać o skórę po zabiegu usuwania cellulitu?

Skóra po zabiegach kosmetycznych potrzebuje szczególnej ochrony i pielęgnacji. W zależności od zastosowanego zabiegu można przyspieszyć regenerację naskórka lub natłuścić skórę. Głównie sprawdzą się produkty dostępne w aptece, ponieważ posiadają przebadane składniki. Przy wyborze kosmetyków warto zwrócić uwagę na to, czego potrzebuje nasza skóra. Kosmetyki dostępne w aptece nie zawierają środków konserwujących ani zapachowych, które podrażnią skórę.

Gdzie można to wykonać?

Redukcja cellulitu może zostać wykonana w Clinica Cosmetologica przez doświadczonych kosmetologów, którzy mieli już różne przypadki w swojej pracy.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607