Wczoraj przed 14.00 w Kozerkach doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierująca seatem zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z ciężarówką. 26-letnia kobieta zginęła na miejscu tego wypadku. Pasażerka auta i 13-miesięczne dziecko trafili do szpitala. Niestety, życia 23-letniej kobiety również nie udało się uratować. Grodziscy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg.

Grodziscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło  wczoraj przed 14.00 na ul. Orlicz-Dreszera w Kozerkach. Kierująca seatem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z ciężarowym volvo.  26-letnia kobieta zginęła na miejscu tego wypadku. Do szpitali trafili pasażerowie auta- kobieta i dziecko. Niestety, 23-letnia pasażerka również zmarła w wyniku odniesionych podczas zderzenia obrażeń ciała.  

Grodziscy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg.  Przypominamy o jednej z najważniejszych zasad, jaką jest przestrzeganie dopuszczalnej prędkości jazdy i dostosowywanie jej do warunków na danym odcinku drogi. Przy dużym natężeniu ruchu ważne jest zachowywanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego nas pojazdu i bardzo dokładne sprawdzanie możliwości wykonywania wszelkich manewrów. Pamiętajmy, że na drodze liczą się często sekundy, w których trzeba odpowiednio zareagować. Do tragiocznego wypadku może dojść nawet na prostym odcinku jezdni i przy pięknej pogodzie.  

asp.sztab.Katarzyna Zych