Biblioteka Grodzisk: Spotkanie z K. Michalczak w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
W najbliższą sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 12:00, w Bibliotece Publicznej na ulicy 3 Maja 57 odbędzie się spotkanie z Katarzyną Michalczak, autorką poruszającej książki "Synu, jesteś kotem". Wydarzenie to stanowi część obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu i jest współorganizowane przez Stowarzyszenie "Dla Autyzmu".
  1. Spotkanie z Katarzyną Michalczak, autorką książki "Synu, jesteś kotem".
  2. Wydarzenie współorganizowane przez Stowarzyszenie "Dla Autyzmu".
  3. 27 kwietnia, godz. 12:00, Biblioteka Publiczna, ul. 3 Maja 57.
  4. Wstęp wolny, spotkanie na II piętrze Mediateki.

Spotkanie autorskie to nie tylko okazja do osobistego spotkania z Katarzyną Michalczak, ale także moment, aby zgłębić tematykę autyzmu poprzez literaturę. Książka "Synu, jesteś kotem" to wzruszające świadectwo matki wychowującej dziecko z autyzmem, które przekłada swoje doświadczenia na stronice tej unikatowej publikacji.

Projekt "Blisko biblioteki!" realizowany przez Stowarzyszenie "Dla Autyzmu" w ramach programu BLISKO, finansowany przez granty na inicjatywy oddolne, otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest to część Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, co podkreśla znaczenie i skalę tego przedsięwzięcia.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, by wspólnie celebrować literaturę i zwiększać świadomość na temat autyzmu. To doskonała okazja, by zainspirować się i poszerzyć swoje horyzonty myślowe w przyjaznej atmosferze biblioteki.


Na podstawie: Biblioteka Grodzisk