Utrudnienia w ruchu na ul. Bankowej przez remonty 21-23 maja
W najbliższych dniach mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu na ulicy Bankowej. Planowane prace remontowe mogą wpłynąć na codzienne podróże. Szczegóły dotyczące harmonogramu prac znajdziecie poniżej.
  1. 21 maja – układanie pierwszej warstwy asfaltowej, ograniczony przejazd do godziny 17:00.
  2. 22 maja – roboty brukarskie, ulica będzie przejezdna.
  3. 23 maja – układanie drugiej warstwy asfaltowej, ograniczony przejazd do godziny 17:00.

Remont ulicy Bankowej to nieuniknione wyzwanie dla mieszkańców, jednak końcowy efekt z pewnością wynagrodzi chwilowe niedogodności. 21 maja, w godzinach porannych, rozpocznie się układanie pierwszej warstwy asfaltowej. Przejazd ulicą będzie w tym dniu ograniczony aż do godziny 17:00. Warto zatem zaplanować alternatywne trasy, aby uniknąć korków.

Kolejnego dnia, 22 maja, ekipy budowlane przystąpią do robót brukarskich. Dobra wiadomość jest taka, że tego dnia ulica Bankowa będzie przejezdna, co powinno ułatwić poruszanie się po mieście.

Ostatni etap prac, który zaplanowano na 23 maja, obejmuje układanie drugiej i zarazem ostatniej warstwy asfaltowej. Podobnie jak 21 maja, przejazd ulicą będzie ograniczony do godziny 17:00. Warto pamiętać, że te prace mają na celu poprawę jakości nawierzchni, co w przyszłości przełoży się na bardziej komfortowe podróże.

Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim przeprasza za wszelkie utrudnienia i prosi mieszkańców o wyrozumiałość. Każdy remont wiąże się z pewnymi niedogodnościami, ale efekty końcowe z pewnością będą korzystne dla wszystkich użytkowników drogi.


Na podstawie: UM Grodzisk Mazowiecki