Warsztaty ze specjalistami dziecięcymi w Bibliotece Głównej
Zachęcamy do udziału w serii bezpłatnych warsztatów dla rodziców, terapeutów, lekarzy i studentów, które odbędą się w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. W ramach projektu „O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi” specjaliści z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 1. Warsztaty z zakresu psychologii, logopedii i fizjoterapii.
 2. Spotkania odbywają się w Bibliotece Głównej przy ul. 3 maja 57.
 3. Terminy warsztatów: od 15 maja do 14 czerwca 2024 roku.
 4. Panel dyskusyjny ze specjalistami na zakończenie cyklu.

W ramach projektu „O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi” mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w serii darmowych warsztatów. Spotkania odbędą się w Bibliotece Głównej przy ul. 3 maja 57 i będą prowadzone przez specjalistów z zakresu psychologii, logopedii i fizjoterapii.

Warsztaty zaplanowano na różne terminy, począwszy od 15 maja aż do 14 czerwca 2024 roku. Spotkania odbywać się będą w godzinach 18:00-20:00. Wśród tematów znajdziemy m.in. kreatywne zabawy ruchowe dla przedszkolaka, rozwój twarzoczaszki, warunki prawidłowego rozwoju mowy oraz radzenie sobie z wybiórczością pokarmową u dzieci.

Oto szczegółowy harmonogram warsztatów:

 • 15.05 – Fizjoprofilaktyka wad w postawie ciała – Małgorzata Łapot
 • 17.05 – Rozwój twarzoczaszki od niemowlaka do starszaka – Anna Sędkowska
 • 22.05 – „Pucio mówi pierwsze słowa” – Marta Mirkowska
 • 24.05 – „Zostałam mamą, czy pozostanę sobą?” – Aleksandra Piątkowska
 • 5.06 – „Odsiadka” w szkole i przedszkolu – Iwona Kurek
 • 7.06 – „Zjadamy banany” – Paulina Bednarska
 • 12.06 – Fakty i fejki o rozwoju dzieci – Barbara Stankiewicz
 • 14.06 – PANEL DYSKUSYJNY ZE SPECJALISTAMI

Cykl spotkań zakończy się panelem dyskusyjnym, który odbędzie się 14 czerwca 2024 roku. Uczestnicy będą mieli okazję zadać ekspertom pytania związane z tematami poruszanymi podczas warsztatów. Dodatkowo, dla osób zainteresowanych przewidziano dostęp do darmowej publikacji dotyczącej omawianych zagadnień.

Zapisy na warsztaty są prowadzone poprzez formularz zgłoszeniowy, a liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych, gdyż jest to niepowtarzalna okazja, aby zasięgnąć wiedzy od specjalistów w dziedzinie rozwoju dzieci.

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny, a warsztaty organizowane są w ramach programu BLISKO, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia! Zapraszamy serdecznie!


Biblioteka Grodzisk