Biblioteka Grodzisk: Nowa strategia rozwoju gminy - wypełnij ankietę
Mieszkańcy, mamy dla Was ważną wiadomość! Gmina Grodzisk Mazowiecki przygotowuje nową strategię rozwoju do 2030 roku i Wasz głos ma ogromne znaczenie. Wypełnijcie ankietę i pomóżcie kształtować przyszłość naszej społeczności.
  1. Strategia rozwoju gminy do 2030 roku.
  2. Ankieta jest anonimowa i poufna.
  3. Termin wypełnienia ankiety: 30 czerwca 2024 roku.
  4. Wyniki ankiety pomogą w opracowaniu przemyślanych propozycji.

Ankieta, którą mieszkańcy są proszeni wypełnić, stanowi kluczowy element w procesie tworzenia nowej strategii rozwoju gminy Grodzisk Mazowiecki. Jej celem jest zebranie opinii i poglądów mieszkańców na najważniejsze kwestie dotyczące przyszłości naszej gminy.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Tomasz Krupski, w swoim apelu do mieszkańców podkreśla, że „jest bardzo ważne, aby jak najwięcej mieszkańców gminy wypełniło ankietę. Tylko wtedy bowiem będziemy mogli uznać nasze badanie za w pełni wartościowe.”

Ankieta jest całkowicie anonimowa, co oznacza, że wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. Żadne indywidualne odpowiedzi nie będą publicznie udostępniane.

Termin na wypełnienie ankiety mija 30 czerwca 2024 roku. Każdy głos jest ważny i może przyczynić się do lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań mieszkańców, co z kolei pozwoli na sformułowanie przemyślanych i uzasadnionych propozycji strategicznego rozwoju gminy.

Burmistrz Krupski wyraża nadzieję, że pytania zawarte w ankiecie okażą się dla mieszkańców interesujące i będą stanowiły wartościowy wkład w przyszłość naszej gminy. „Z góry bardzo Państwu dziękuję za czas i wysiłek poświęcony na wypełnienie ankiety. Jestem przekonany, że wiedza uzyskana z analizy ankiet pomoże władzom gminy i zespołowi ds. opracowania strategii w sformułowaniu przemyślanych i uzasadnionych propozycji strategicznego rozwoju gminy” – dodaje burmistrz.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tej ważnej inicjatywie i podzielenia się swoimi opiniami, aby wspólnie budować lepszą przyszłość naszej gminy.


Na podst. Biblioteka Grodzisk