Debaty społeczne w Drybusie o bezpieczeństwie mieszkańców gminy Baranów

Bezpieczeństwo w gminie Baranów pod lupą mieszkańców i policji. Już 11 czerwca wyjątkowa okazja, by porozmawiać o tym, co naprawdę ważne dla każdego z nas!
- Spotkanie w Drybusie na temat bezpieczeństwa mieszkańców gminy Baranów
- Jak mieszkańcy Baranowa mogą wpłynąć na swoje bezpieczeństwo podczas debaty?
Spotkanie w Drybusie na temat bezpieczeństwa mieszkańców gminy Baranów
W najbliższą środę, 11 czerwca, w Świetlicy Wiejskiej w Drybusie odbędą się dwie ważne debaty społeczne poświęcone bezpieczeństwu na terenie gminy Baranów. To doskonała szansa, aby mieszkańcy mogli nie tylko usłyszeć o działaniach policji, ale także aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu lokalnych rozwiązań przeciwdziałających zagrożeniom.
W godzinach 15:0015:20 zaplanowano debatę ewaluacyjną, podczas której funkcjonariusze przedstawią efekty realizacji postulatów zgłoszonych podczas spotkania sprzed roku. To moment na podsumowanie i ocenę dotychczasowych działań oraz wymianę doświadczeń.
Jak mieszkańcy Baranowa mogą wpłynąć na swoje bezpieczeństwo podczas debaty?
Po krótkim podsumowaniu, od 15:30 do 16:30 rozpocznie się debata inicjująca, która skupi się na aktualnym poczuciu bezpieczeństwa w domach i przestrzeniach publicznych. Policjanci zaprezentują również informacje dotyczące zgłoszeń z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa narzędzia pozwalającego mieszkańcom sygnalizować problemy bezpośrednio służbom mundurowym.
Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się więcej o aplikacji Moja Komenda, która ułatwia kontakt z dzielnicowym oraz programie Dzielnicowy bliżej nas, mającym na celu budowanie lepszej współpracy między policją a mieszkańcami.
Organizatorzy serdecznie zachęcają wszystkich zainteresowanych do udziału w tych spotkaniach. Bezpośredni dialog z policją to niepowtarzalna okazja, by wspólnie wypracować skuteczne metody poprawy bezpieczeństwa w gminie Baranów.
Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą szybciej wypracowywać skuteczne metody ich eliminowania.” asp.sztab. Katarzyna Zych
Na podstawie: KPP Grodzisk
Ostatnie Artykuły

Willa Waleria zamieni się w dom dźwięku i sztuki na Noc Muzeów

Wiktor Zborowski w Grodzisku - wieczór z głosem, który zna cała Polska

Jak wybrać idealny rejs wycieczkowy na lato i zimę?

SP nr 1 zyska halę i nowe skrzydło. Umowa na drugi etap już podpisana

Rower bez świateł to proszenie się o kłopoty - policja ostrzega

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Rowerem przez Podkowę. Spokojna trasa i finał z losowaniem nagrody

W Ojrzanowie policjanci zamienili profilaktykę w sportową lekcję

Dwie książkowe przewodniczki przyjadą do Grodziska. Wieczór o czytaniu i niepokoju
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2. Goście z Grodziska wrócili z Chorzowa z punktem](/images/mecz/thumbnails/ruch-chorzow-pogon-grodzisk-mazowiecki-27042026-22.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2. Goście z Grodziska wrócili z Chorzowa z punktem

Na Królowej Jadwigi ruszyły prace. Kierowcy i autobusy jadą objazdem

Zielony Dołek ma się zmienić w zielone serce z miejscem na ruch i spotkania

Milanówek uczci Konstytucję 3 Maja. Będą msza, kwiaty i koncert

