Bezpłatne zajęcia tai chi w Parku Skarbków we wrześniu

Cykl otwartych, bezpłatnych spotkań tai chi odbywa się w Parku Skarbków w każdy z czterech wtorków września. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i tych, które chcą przypomnieć sobie podstawy. Ćwiczenia prowadzone są w plenerze, w sąsiedztwie tężni, w godzinach wieczornych.
Szczegóły terminu i miejsca
- Data i godzina: wtorek, 2 września 2025, godz. 19:00–20:00 (pierwsze spotkanie z serii – kolejne wtorki: 9.09, 16.09, 23.09)
- Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Mazowiecki (lokalizacja: szer. geogr. 52.109707520468, dł. geogr. 20.627136791657) — spotkania obok tężni
- Wstęp: wolny
Opis zajęć
Zajęcia obejmują ćwiczenia tai chi — tradycyjną, łagodną formę ruchu łączącą płynne sekwencje, koncentrację i relaksację. Program skierowany jest do osób bez wcześniejszego doświadczenia oraz do tych, którzy chcą przypomnieć sobie podstawowe elementy. Uczestnictwo nie wymaga specjalnego sprzętu; zalecane jest wygodne ubranie i obuwie odpowiednie do lekkiej aktywności na trawie.
Dla kogo?
- dla początkujących, którzy chcą poznać tai chi
- dla osób szukających spokojnej formy aktywności na świeżym powietrzu
- dla tych, którzy chcą wrócić do podstaw i poćwiczyć w grupie
Uwagi organizacyjne
Spotkania odbywają się na otwartej przestrzeni; w razie niepogody organizatorzy mogą odwołać zajęcia lub przenieść je w inne miejsce — warto przed wyjściem sprawdzić lokalne komunikaty. Brak konieczności wcześniejszej rejestracji.
Autor: info_wydarzenia