Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim mł. insp. Wojciech Bogiel wraz ze swoim zastępcą mł. insp Krzysztofem Domerackim oraz zastępcą Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Pan Tomaszem Krupskim uroczyście podziękowali kobiecie, która dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu przyczyniła się do ujęcia sprawcy usiłowania kradzieży z włamaniem.

W lipcu na terenie jednej z galerii handlowych powiatu grodziskiego doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem. Mężczyzna włamał się do kantoru wymiany walut i usiłował ukraść znajdujące się tam pieniądze. Po nie udanej próbie kradzieży podjął próbę ucieczki.

W tym momencie czujnością  wykazała się Pani Grażyna, pracownica sklepu  która widząc podejrzanie zachowującego się mężczyznę dokonała jego ujęcia i przekazała w ręce policji.

Komendant Powiatowy Policji wraz z zastępcą Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w liście gratulacyjnym podziękowali kobiecie za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc, dzieki której policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa.

Zastępca Burmistrza Grodziska Mazowieciego Pan Tomasz Krupski oprócz listu gratulacyjnego wręczył również skromnej bohaterce nagrody rzeczowe.  

Podkreślili, że jej postawa jest wyjątkowa i godna naśladowania. Wręczając skromny upominek życzyli jej również pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi i wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość.

 

asp. szt Sławomir Janowiec 

  • List gratulacyjny
    List gratulacyjny
  • Komendanci i Zastępca Burmistrza wręczają list gratulacyjny mieszkance Grodziska Mazowieckiego
    Komendanci i Zastępca Burmistrza wręczają list gratulacyjny mieszkance Grodziska Mazowieckiego