Sale konferencyjne w nowych hotelach w Mazowieckim

Organizacja konferencji to ogromne wyzwanie. Najważniejszą kwestią oczywiście jest wybór najbardziej odpowiedniego miejsca. Zarówno w województwie mazowieckim jak i w samej Warszawie znajdziemy mnóstwo takich obiektów.W poniższym artykule prezentujemy sale konferencyjne w nowych hotelach w woj. mazowieckim.

Nowe hotele konferencyjne blisko Warszawy:

Aby sprawdzić pełną ofertę obiektów konferencyjnych w okolicach Warszawy zobacz stronę: https://salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/

 

1. Kurpiowska Kraina

Kurpiowska Kraina

Kurpiowska Kraina to idealna propozycja dla Gości biznesowych, którzy dzięki swojej wyjątkowej ofercie, dostosują się do Państwa wymagań. Hotel położony jest w samym sercu Kurpiowszczyzny pośród malowniczych lasów i łąk. Oprócz rozbudowanej bazy noclegowej oraz rekreacyjnej, obiekt szczyci się również kameralnym zapleczem biznesowym. 

Do Państwa dyspozycji oddaje się przestronną salę, która dysponuje miejscem dla 80 osób. Jest ona również zaopatrzona w niezbędne narzędzia do pracy, tj. sprawny Internet, odpowiednie nagłośnienie, ekran, projektor oraz flipcharty. Dodatkowo dostępna jest również przestrzeń restauracyjna oraz namiot eventowo-bankietowy na 250 osób.

Co równie istotne, Kurpiowska Kraina oferuje szereg dodatkowych udogodnień, które uzupełnią Państwa uroczystość. W ich skład wchodzi przerwa kawowa z pysznym domowym ciastem, oprawa muzyczna spotkania czy możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

Aby wszystkie cele Państwa eventu zostały w pełni zrealizowane, na każdym etapie przygotowań nieodzowną pomocą służy fachowa obsługa hotelu.

 

2. Hotel Kozerki

Hotel Kozerki

Hotel Kozerki to unikalny obiekt o bardzo przystępnej dla każdego lokalizacji. Jadąc z Warszawy bądź Łodzi od hotelu dzieli Państwa zaledwie niecałe 50 minut drogi samochodem. Ponadto jest to miejsce, które doskonale wpasowuje się w oczekiwania klientów biznesowych względem profesjonalnego spotkania lub konferencji.

W tym celu do Państwa dyspozycji oddaje się dwie nowoczesne sale konferencyjne o powierzchni 88 m2 oraz 52 m2, które posłużą jako przestrzeń dla szkoleń, warsztatów czy pod większe uroczystości. Obie sale można łączyć, umożliwiając tym samym stworzenie miejsca dla nawet 100 osób. Dodatkowo ich kompleksowe wyposażenie sprawi, że komfort pracy będzie na wyjątkowo wysokim poziomie.

W ramach pakietów oferowanych przez hotel, mogą Państwo uzupełnić swoje wydarzenie o smakowity biznesowy lunch lub wykwintną kolację, a to wszystko z pomocą wykwalifikowanego personelu. 

Dla chętnych istnieje także możliwość zaaranżowania ciekawej integracji pracowniczej, co doskonale zakończy każde biznesowe spotkanie pracownicze.

3. BoniFaCio Hotel

BoniFaCio Hotel

Hotel BoniFacio SPA & Sport Resort jest położony w podwarszawskiej miejscowości Sochocin. W praktyce jest to niecała godzina jazdy samochodem, zatem lokalizacja jest bardzo dogodna dla każdego.

Dysponuje on imponującym zapleczem rekreacyjno-wypoczynkowym oraz atrakcyjną bazą biznesową, która oferuje Państwu szereg możliwości zorganizowania różnego rodzaju konferencji, szkoleń, prelekcji, warsztatów, a nawet bankietów.

Mieszczące się w hotelu BoniFaCio, centrum biznesowe ma do zaoferowania aż 7 w pełni wyposażonych multimedialnie oraz audiowizualnie sal konferencyjno-szkoleniowych. Łącznie mogą one pomieścić nawet do 300 uczestników. Trzy z dostępnych sal posiadają mobilne ściany, co stwarza możliwość powiększenia powierzchni nawet do metrażu 300 m2. Niemniej jednak wszystkie pomieszczenia biznesowe są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego oraz szybkiego Internetu.

Niewątpliwą zaletą tego obiektu pozostaje doświadczony personel hotelu BoniFaCio, który posłuży pomocą na każdym etapie organizacji eventu, tak aby spełniał on wszystkie Państwa oczekiwania. 


Nowe hotele konferencyjne w Warszawie:

Aby sprawdzić pełną ofertę obiektów konferencyjnych w Warszawie kliknij w link: https://salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/miasto/warszawa/

 

1. NYX Hotel Warsaw

NYX Hotel Warsaw

NYX Hotel Warsaw to uosobienie nowoczesnego stylu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest on położony w ścisłym centrum Warszawy przy popularnej ulicy Chmielnej, tuż obok Varso Place, co czyni go atrakcyjnym punktem komunikacyjnym. Oprócz sławy hotelu wśród turystów, jest on również dedykowany środowisku biznesowemu, które planuje zorganizować wyjątkowe wydarzenie, wywołujące na klientach lub pracownikach pożądane wrażenie.

Hotel posiada bogato wyposażone zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzi 5 nowocześnie urządzonych sal, które dzięki swojej modułowości, można swobodnie połączyć, tworząc przestrzeń nawet dla 250 uczestników w ustawieniu teatralnym. Największa z dostępnych sal to Sala 5, która jednorazowo dysponuje miejscem dla 150 osób, biorących udział w Państwa wydarzeniu.

Dużym atutem hotelu NYX Warsaw pozostaje znakomita, innowacyjna przestrzeń do organizacji eventów w formie hybrydowej bądź online, czyli Warsaw Studio TV. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, o wszystko zadba wykwalifikowany personel, z kolei szybkie łącze internetowe zapewni płynność realizacji streamu na wybraną platformę. 

2.  V Hotel Warsaw

V Hotel Warsaw

V Hotel Warsaw to luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt na biznesowej mapie polskiej stolicy. Jest położony niecałe 6km od centrum Warszawy, co sprzyja nieco spokojniejszym warunkom pracy. Dzięki swojemu niezwykle nowoczesnemu centrum konferencyjnemu, V Hotel stwarza Państwu możliwość organizacji konferencji, uroczystości plenerowych oraz niewielkich szkoleń i spotkań rekrutacyjnych. 

W swoim zasobie posiada on 9 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, które dzięki zróżnicowanemu metrażowi dopasują się do Państwa indywidualnych potrzeb. Największą z dostępnych przestrzeni jest Sala Wars, dysponująca powierzchnią blisko 210 m2. Powyższa sala może być dzielona, co umożliwi stworzenie nawet 3 mniejszych eventów w tym samym czasie. Z kolei dla osób, które preferują spotkania w plenerze, hotel dedykuje przestronny, klimatyczny namiot w ogrodzie o metrażu 140 m2.

Wszystkie sale są bardzo dobrze wyposażone w najnowszej generacji sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, np. projektory, flipcharty czy profesjonalne nagłośnienie

 

3.  Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Crowne Plaza Warsaw The HUB może pochwalić się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale także niezwykle prestiżowym zapleczem biznesowym, które na każdym zrobi ogromne wrażenie. 

Hotel dysponuje aż 15 000 m2 powierzchni dedykowanej spotkaniom biznesowym różnego rodzaju. Mogą Państwo tutaj zorganizować profesjonalne konferencyjne, kameralne szkolenia, warsztaty, prelekcje czy kongresy dla większej publiczności.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje aż 31 wielofunkcyjnych, perfekcyjnie zaopatrzonych sal, zarówno w sprzęt technologiczny jak i typowo biurowy. Największą, dostępną przestrzenią jest Sala Balowa Manhattan, która jednorazowo może pomieścić nawet 700 gości. Z kolei najmniejszą salą jest Sala Wola przeznaczona dla maksymalnie 8 osób. Idealnie sprawdzi się jako miejsce spotkań firmowych w kameralnym gronie. 

Co najważniejsze – o najdrobniejszy szczegół Państwa uroczystości zadba Dyrektor ds. spotkań, który posługując się swoim doświadczeniem, dopnie wszystko na ostatni guzik.