Dieta pudełkowa keto: Co to jest i jak pomaga schudnąć?

Dieta pudełkowa keto szybko staje się jedną z najpopularniejszych diet dla tych, którzy chcą schudnąć. Jest to dieta o niskiej zawartości węglowodanów, wysokiej zawartości tłuszczu, która zyskała na popularności w ostatnich latach ze względu na sukces wielu osób, które wykorzystały ją do osiągnięcia swoich celów związanych z utratą wagi. Dieta pudełkowa keto skupia się na ograniczeniu węglowodanów, zwiększeniu zdrowych tłuszczów i jedzeniu całych pokarmów, aby promować utratę wagi. Ta dieta zachęca również do kontroli porcji i świadomego jedzenia, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Dieta może pomóc Ci osiągnąć cele związane z utratą wagi szybko i skutecznie, a dzięki skupieniu się na odpowiednich składnikach, możesz mieć pewność, że otrzymujesz posiłki odżywcze, których potrzebuje Twój organizm. Z naciskiem na zmniejszenie ilości węglowodanów, można zobaczyć wyniki szybko i łatwo.

Czym jest dieta pudełkowa keto

Dieta keto to dieta o niskiej zawartości węglowodanów i wysokiej zawartości tłuszczu, która sprzyja utracie wagi poprzez wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Ketoza występuje, gdy ciało wyczerpało swoje zapasy glikogenu i zaczyna rozkładać tłuszcz jako źródło energii. Dieterzy stosujący dietę keto spożywają 75% swoich dziennych kalorii z tłuszczu, 20% z białka i 5% z węglowodanów.

Dieta pudełkowa keto jest przeznaczona dla osób, które nie mają czasu na gotowanie wszystkich posiłków od podstaw, dlatego dostarczane do Twoich drzwi i są zapakowane ze wszystkimi składnikami, których potrzebujesz, aby pozostać na dobrej drodze ze swoją dietą. Zawierają one wszystkie składniki potrzebne do tworzenia posiłków low-carb i przekąsek, i są w wielu różnych smakach, aby pomóc Ci uniknąć znudzenia. Dodatkowo możesz wybrac poziom kaloryczności 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal.

Jest zasadniczo dietą low-carb, która zawiera zdrowe tłuszcze, takie jak awokado, olej kokosowy, orzechy i nasiona. Zawiera również białko, takie jak jajka, kurczak i ryby. Dieta keto składa się z pięciu różnych rodzajów żywności, w tym białek, tłuszczów, warzyw, nabiału. Białka, które otrzymujesz w diecie keto mogą obejmować pierś z kurczaka, pierś z indyka, łososia i jajka. Tłuszcze mogą obejmować masło, olej kokosowy, awokado oraz orzechy i nasiona. Warzywa są istotną częścią każdej zdrowej diety, a ty możesz otrzymać brokuły, szpinak lub sałatę w swojej diecie keto. Nabiał może obejmować ser i jogurt, a zboża mogą obejmować ryż lub quinoa, ale w małych ilosciach.

Korzyści ze stosowania diety pudełkowej keto

Dieta ketogeniczna ma wiele korzyści, w tym pomaga schudnąć, poprawia poziom energii i pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Jeśli masz wysoki poziom cholesterolu, przestrzeganie diety keto może pomóc Ci obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko chorób serca. Dieta keto może również pomóc poprawić swój nastrój i jasność umysłu, a także zwiększyć swój metabolizm. Metabolizm odnosi się do tempa, w którym twoje ciało spala kalorie, a zwiększenie metabolizmu może pomóc w szybkiej i łatwej utracie wagi. Dieta keto box jest również pomocna dla sportowców, ponieważ może zwiększyć poziom energii, pomagając Ci wykonywać lepiej podczas ćwiczeń.