Usługi przeciwpożarowe Firedom - kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego

Specjaliści firmy Firedom, których kadra składa się z zawodowych strażaków, zadbają o bezpieczeństwo w Twoim zakładzie pracy. Skorzystasz z profesjonalnych szkoleń ppoż, w których uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i dowiedzą się, jak zachować się podczas rzeczywistych zagrożeń. Firedom wykonuje również wszelkiego rodzaju audyty ochrony przeciwpożarowej, serwis urządzeń ppoż, opracowywanie dokumentacji, operatu przeciwpożarowego czy instrukcji stanowiskowej BHP. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pracowników w przedsiębiorstwie.

Usługi ppoż Firedom - plany ewakuacyjne, ekspertyzy, szkolenia

Jedną z usług, które otrzymasz dzięki współpracy z Firedom jest operat przeciwpożarowy. Polega ona na przygotowaniu stosownej dokumentacji przeciwpożarowej dla firm, które chcą uzyskać zezwolenie na gromadzenie lub przetwarzanie odpadów w określonym miejscu. Jest to niezbędny dokument, który powinien znaleźć się we wniosku, dotyczącego zezwolenia na zbieranie odpadów i ich przetwarzanie. Operat przeciwpożarowy uwzględnia opinie o instalacjach i obiektach budowlanych, informacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz aspekty formalno-prawne m.in. zakres działalności czy rodzaj i masę odpadów. Co ważne, operat ppoż może rozstać opracowany tylko przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. 

Praktyczne szkolenia przeciwpożarowe z udziałem oficerów Państwowej Straży Pożarnej

Firedom to przede wszystkim teoretyczne i praktyczne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wraz z uczestnikami kursu, szkoleniowcy skupiają się na omówieniu aktualnych przepisów ppoż, charakterystyką zagrożeń w danym budynku oraz przekazanie informacji o sposobie ewakuacji, zwalczania pożaru i obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego. Głównym celem szkolenia przeciwpożarowego jest przekazanie wiedzy pracownikom firm, aby wiedzieli jak postępować w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa dla siebie i osób w otoczeniu zakładu pracy.