Premiera symulatora jazdy w bibliotece: nowa atrakcja w Youmedia
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki! Już wkrótce odbędzie się premiera symulatora jazdy, a gościem specjalnym będzie znany kierowca rajdowy, Michał Pryczek. To doskonała okazja, by poczuć adrenalinę wyścigów i dowiedzieć się więcej o pasji do motoryzacji.
  1. Spotkanie z Michałem Pryczkiem
  2. Pokaz samochodu rajdowego
  3. Prezentacja symulatora jazdy
  4. Pokaz pierwszej pomocy

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki wprowadza nową atrakcję do swojej oferty – symulator jazdy rajdowo-wyścigowej. Urządzenie to będzie dostępne w sali nowych technologii Youmedia, stając się stałym elementem wyposażenia biblioteki.

Wydarzenie odbędzie się 29 maja, o godzinie 18:00, w Bibliotece Głównej na II piętrze Mediateki przy ul. 3 Maja 57. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują miłośników motoryzacji.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Pryczek, kierowca rajdowy, który swoją przygodę z motoryzacją rozpoczął już w dzieciństwie. Michał profesjonalnie startuje w rajdach samochodowych od 2010 roku, zdobywając liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Podczas spotkania Michał Pryczek podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z rajdami. Jak sam mówi: "Najważniejsze jednak jest to, że zanim rozpocząłem swoją karierę w rajdach, swoje rzemiosło doskonaliłem na właśnie tego typu urządzeniu (symulatorze). Z tego powodu wiem, jak ważne jest to narzędzie oraz jak wiele można się dzięki niemu nauczyć."

W programie wydarzenia przewidziano również pokaz samochodu rajdowego, prezentację sportów samochodowych oraz pokaz pierwszej pomocy. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nowym symulatorem i dowiedzieć się, jak z niego korzystać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe wydarzenie! To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o rajdach, poznać tajniki sportów samochodowych i spędzić czas w motoryzacyjnej atmosferze.

Organizatorzy dziękują sponsorom i współorganizatorom za pomoc w organizacji wydarzenia.


Źródło: Biblioteka Grodzisk