Jesteś podejrzany o popełnienie przestępstwa ściganego z urzędu, grożą ci poważne konsekwencje? Nie czekaj na rozwój wydarzeń, zatrudnij warszawskiego karnistę

Prawo karne określa, co uznawane jest za przestępstwo, a co wykroczenie, a także wskazuje jaka grozi kara za określone czyny. Kiedy jesteś postawiony w stan oskarżenia lub sąd podejrzewa cię o popełnienie czynu karalnego, przyda ci się wsparcie. Potrzebujesz prawnika - adwokata karnisty, który wesprze cię podczas przesłuchania, a jeśli zajdzie potrzeba - udowodni przed sądem twoją niewinność, ratując cię przed więzieniem lub karą pieniężną.

Karnista - a kto to taki?

Adwokat karnista zajmuje się między innymi przygotowywaniem oficjalnej dokumentacji i składania jej w imieniu osób, które reprezentuje, a także reprezentowanie interesu swojego klienta w sądzie.

Prawnik karnista nie tylko broni, jest także doradcą pomagającym obrać właściwy kierunek działań tak, żeby prowadził do jak najbardziej korzystnego dla klienta rozwiązania sprawy. Poza tym do działań adwokata karnisty należy wnoszenie uwag i zastrzeżeń do opinii biegłych, przygotowywanie apelacji albo wniosków o odroczenie wykonywania kary, a w przypadku zasądzonego więzienia - składa wnioski o przedterminowe zwolnienie.

Adwokat karnista Warszawa Kancelaria Adwokacka ADK z Warszawy cieszy się dobrymi opiniami. Adwokat Damian Kapisz, opierając się na swoim doświadczeniu, pomoże ci w twoim problemie, a im bardziej sprawa jest nietypowa lub trudna, tym większą satysfakcję zdobędziecie po zapadnięciu przychylnego wyroku.