Grodzisk - komercyjny poradnik dla zakupoholików

Grodzisk Mazowiecki to niewielkie miasteczko znajdujące się niespełna trzydzieści kilometrów od Warszawy. Historia tego miasta sięga XI wieku, choć wówczas było zaledwie średniowiecznym grodem, które dopiero w kolejnych stuleciach miało stopniowo ulegać procesowi urbanizacji. Do dnia dzisiejszego Grodzisk odznacza się niezwykle idylliczną aurą. To nieco senne miasto ma jednak sporo do zaoferowania prawdziwym zakupoholikom. Mimo niewielkiej powierzchni oferta handlowa jest całkiem dobrze rozwinięta, a sklepów z klockami Lego w Grodzisku nie brakuje.

Do jakich miejsc warto się wybrać w pierwszej kolejności? 

Galeria Grodova oraz Empik i Smyk

Jednym z najważniejszych obiektów handlowych w całym Grodzisku jest bez wątpienia Galeria Grodova. Znajduje się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 46/50. Na terenie tego rozległego obiektu znajdziemy mnóstwo popularnych sklepów, które znajdują się niemal w każdym centrum handlowym. Co ciekawe, sam budynek został wyróżniony nagrodą drugiego stopnia "Budowa Roku 2016". Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim cały wachlarz sklepów odzieżowych uznanych marek. Znajduje się tutaj również Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Empik czy Cosmedica. Warto również dodać, że oferta skierowana jest także do najmłodszych konsumentów.

Smyk - cały dla małych! to sklep, którego nie mogło zabraknąć w Grodovej. Mamy w tym wypadku do czynienia z doskonale wyposażonym sklepem, w którym znajdziemy ogromną rozpiętość zabawek dla dzieci małych i dużych. Na regałach czekają na nas wyśmienite pluszaki, gry planszowe, bohaterowie ulubionych bajek i oczywiście niezawodne klocki LEGO, które dla wielu dzieci są ucieleśnieniem najwspanialszej zabawy. 

Sklep Action

Przy tej samej ulicy, bo przy Sienkiewicza 17 znajduje się sklep Action. Jest to międzynarodowa sieć sklepów z artykułami wszelkiej maści, choć z wyjątkiem produktów spożywczych. Firma pochodzi z Holandii, ale w ostatnich latach podbija serca wielu ludzi w całej Europie. To jedno z tych miejsc, w którym będziemy mogli kupić unikatowe dekoracje do domu, mnóstwo rzeczy codziennego użytku i wiele funkcjonalnych gadżetów. Znajdziemy tutaj również bardzo ciekawą ofertę dla dzieci, m.in. klocki tematyczne LEGO Halloween, które potrafią rozbudzić dziecięcą wyobraźnię do granic możliwości. 

Popularne Pepco a klocki Lego

Przy ulicy Królewskiej 48 znajduje się Pepco. To kolejna sieć sklepów, która pojawia się coraz częściej w galeriach handlowych, zachwycając nie tylko przystępnymi cenami, ale również bardzo urozmaiconym asortymentem, który jest skierowany zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Pierwotnie firma powstała w Polsce pod koniec lat dziewięćdziesiątych jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson. W kolejnych latach znalazła się w rękach południowoafrykańskiej firmy Pepkor. Znadziemy tutaj ogromny wybór produktów tekstylnych, akcesoria kuchenne, łazienkowe i całe mnóstwo dekoracyjnych gadżetów w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wypchanych po brzegi regałach znajdziemy także bardzo interesujące zabawki dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Sporym uznaniem cieszą się kolorowanki z bohaterami bajek, puzzle, gry planszowe i różnego rodzaju układanki. W ofercie Pepco znajdują się również bardzo dobrej jakości przybory szkolne.

5.10.15

Przy ulicy ks. M. Tokarzewskiego 5/1 znajduje się sklep 5.10.15. To dosyć popularna sieć sklepów, która znajduje się na terenie całego kraju. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Warto tutaj zajrzeć ze względu na bogaty asortyment. Poza przydatnymi artykułami codziennego użytku, znajdziemy również sporo interesujących zabawek.

Portal online dla miłośników klocków Lego!

Postawklocka.pl to unikatowa platforma zrzeszająca miłośników klocków LEGO. Aktualnie jest to największa baza klocków w Polsce i właściwie nic nie wskazuje, by cokolwiek miało się zmienić w tej materii. To idealne miejsce dla osób poszukujących konkretnych zestawów lub elementów, które są niedostępne w sklepach stacjonarnych. Znajdziemy tutaj zarówno najnowsze zestawy, jak i te sprzed lat. 

Grodzisk Mazowiecki