W środę 23 listopada w budynku Świetlicy w Zabłotni odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców podgrodziskich sołectw. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami.

Debata będzie odbywała się pod hasłem "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Jej celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie gminy Grodzisk Maz. Podczas spotkania zostaną przedstawione między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", omówione działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżony program "Dzielnicowy bliżej nas".  

Spotkanie z mieszkańcami podgrodziskich sołectw odbędzie się w środę  23 listopada o godz. 16.00 w budynku Świetlicy w Zabłotni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania.

asp.sztab. Katarzyna Zych