Zapraszamy wystawców do zgłaszania swoich stoisk na Wielkanocny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 4 kwietnia w Mediatece. Prosimy zapoznać się z regulaminem kiermaszu.

 • Działania „Trzeźwy kierowca”

  Mimo licznych policyjnych kontroli i apeli, nadal wielu kierujących wsiada za kierownicę po alkoholu i stwarza poważne zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg. W celu eliminowania z dróg nietrzeźwych kierujących od 1 lutego policjanci przeprowadzać będą działania pn. „Trzeźwy kierowca”. W ciągu trzech najbliższych dni wzmożonych kontroli trzeźwości mogą spodziewać się również kierowcy na drogach powiatu grodziskiego.

 • Szukamy osób do obsługi widzów w Kinie Centrum Kultury i Kinie Wolność

 • O bezpieczeństwie w czasie ferii

  Przed feriami policjanci grodziskiej komendy przeprowadzają zajęcia związane z bezpieczeństwem w czasie zimowego wypoczynku w placówkach oświatowych. Uczestnikami takiego spotkania byli wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej w Książenicach. Dzielnicowy i profilaktyk przypominali im zasady właściwych zachowań w różnych miejscach i reagowania na zagrożenia. Zapewniali również o dbaniu przez policjantów o ich bezpieczeństwo w czasie ferii i gotowości do udzielania pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

 • JADĘ BEZPIECZNYM SAMOCHODEM - sprawdź bezpłatnie pojazd 5 i 6 lutego

  Stan techniczny pojazdów ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego - zwłaszcza podczas dłuższych, feryjnych wyjazdów. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji we współpracy z Zespołem Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1, Autotest Polska sp. z o.o. oraz Polską Izbą Ubezpieczeń uruchomią w dniach 5 i 6 lutego punkty kontrolne, gdzie osoby zainteresowane będą mogły dokonywać bezpłatnych kontroli podstawowych układów pojazdów.


 • Porządek obrad XVII sesji Rady Miejskiej Grodziska Mazowieckiego przewidywał 35 punktów. Sesja rozpoczęła się uroczystym wręc...


  Gmina Sprzedaje Nieruchomości gruntowe w Chrzanowie Małym. – lokalizacja: Chrzanów Mały, gmina Grodzisk Mazowiecki R...


  Od 10 lutego br. rozpoczynają się ferie zimowe w województwie mazowieckim. Placówki szkolne na terenie gminy Grodzisk Mazowie...


  13 marca br. rozpocznie się rekrutacja do grodziskich przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkoła...


  Wydział Gospodarki Odpadami zajmujący się nadzorem i zagospodarowaniem odpadów znajduje się na terenie Targowiska Miejskiego ...

 • Czy wiesz, że?

  Czy wiesz, że policjant może jednocześnie posiadać broń palną oraz tzw. paralizator?


 • Nowa akcja „Zamelduj się, wymyśl hasło i wygraj nagrody”! Tym razem każda osoba, która zamelduje się może wziąć u...

 • Grodziscy policjanci podsumowali dziś 2019 rok

  Dziś w budynku grodziskiej komendy Policji odbyła się narada roczna, podczas której policjanci podsumowali efekty swojej pracy w 2019 roku. W spotkaniu oprócz kadry kierowniczej jednostki uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych. Po przedstawieniu wyników pracy grodziskich policjantów, komendant podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych. Szczególne podziękowania otrzymały również władze samorządowe za bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie finansowe.


 • Od dzisiaj można zapisywać się na zajęcia w ramach Strefy Aktywnego Seniora. Zajęcia będą odbywały się w Mediatece. Program S...


  Podmioty działające w Warszawie oraz 39 gminach współpracujących ze stolicą na rzecz zintegrowanego rozwoju metropolii warsza...

 • Kradzione masło sprzedawał za pół ceny

  Zarzut kradzieży usłyszał 39-latek zatrzymany przez grodziskich kryminalnych. Policjanci ustalili, że mężczyzna kilkakrotnie zabierał ze sklepu artykuły spożywcze na łączną kwotę prawie 700 złotych. Potwierdzili również, że podejrzany sprzedawał innym osobom skradzione towary. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw i dobrowolnie poddał się karze. Popełnione czyny będą go teraz kosztowały ponad 3 tysiące złotych.


 • Prace nad Budżetem Obywatelskim Mazowsza (BOM) wchodzą na ostatnią prostą. Pod koniec stycznia ruszają spotkania z mieszkańca...

  Przypominamy, że co czwartek o g. 19.00 w Radogoszczy odbywają sie zajęcia literackie, na które serdecznie zapraszamy!!

  Z pomocą marketingu internetowego możemy w krótkim czasie zyskać klientów dla naszej firmy lub użytkowników stanowiących o sile naszej strony internetowej. Bardzo dobre rezultaty przynoszą odpowiednio zaplanowane kampanie Adwords w Warszawie. Korzystając z profesjonalnego wsparcia https://matt-kozlowski.com/ możemy oczekiwać ekspresowych rezultatów. Sprawdźmy, czym właściwie jest reklama Google Adwords oraz co możemy dzięki niej zyskać.

  Komu dedykowana jest kampania Adwords?

  Ta forma marketingu internetowego jest proponowana wszystkim sklepom internetowym oraz firmom usługowym, które chcą w krótkim czasie dotrzeć do docelowej grupy klientów. Z techniki mogą skorzystać również właściciele stron nastawionych na zyski z reklam. Tym sposobem generowany jest większy ruch na stronie. Warto pamiętać, że istotnym procesem jest także organiczne pozycjonowanie bloga stanowiące uzupełnienie kampanii Adwords. Łącząc kilka technik marketingu online jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze rezultaty.

  W jaki sposób promowana jest nasza strona?

  Kampania zakłada dwie formy reklamowania naszej strony. Jest ona wyświetlana na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania przy wybranych przez nas frazach. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty SEO, który dysponuje narzędziami przydatnymi przy wyborze najlepszych fraz. Nasza strona jest także reklamowana na bannerach obecnych w dużych serwisach.

  Skuteczna kampania Adwords – na czym polega ta technika marketingu?

  Co ważne, reklamy na bannerach są wyświetlane zgodnie z aktywnością użytkowników w sieci. Dzięki temu, kampania Adwords w Warszawie pozwala dotrzeć do użytkowników o interesującym nas profilu zainteresowań. To ułatwia pozyskanie klientów. Warto także wspomnieć, że w reklama obejmuje także inne aplikacje Google, np. nawigacje oraz mapy.

  Jakie zalety oferuje nam kampania Google Ads?

  Głównym atutem tej metody jest możliwość błyskawicznego dotarcia do klientów. Jak wiadomo, organiczne pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie wymaga czasu. Efekty są widoczne dopiero po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Sklepy internetowe oraz nowe firmy usługowe nie mogą tyle czekać. Dlatego, na dobry początek warto postawić na odpowiednio zaplanowaną kampanię Adwords w Warszawie. To świetny sposób na przetrwanie trudnych okresów początkowych w oczekiwaniu na wyniki oferowane przez tradycyjne metody pozycjonowania.

  Czy inwestycja w tę formę marketingu jest opłacalna?

  Jak najbardziej, nowoczesny marketing online to obecnie najchętniej wybierana forma promowania firm usługowych. Potencjał reklamowy jest tutaj praktycznie nieograniczony. Co więcej, to my decydujemy o kosztach. Ustalamy pełny kapitał na wszystkie formy marketingu, a w przypadku kampanii Adwords sami określamy cenę za kliknięcie w nasz link. Tutaj musimy jednak pamiętać, że w przypadku konkurencji oferującej wyższą cenę, nasza reklama będzie posiadać niższy priorytet.

 • Świeć przykładem – Noś odblaski!

  Prezentujemy kolejne czterowersowe rymowanki o tematyce promującej ideę używania elementów odblaskowych. Rymowanki napisane zostały przez uczniów klas I – III szkół podstawowych, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literackim pn. „Rymowanka – Zachęcanka”, zorganizowanym przez Policję i zakwalifikowały się do finału konkursu.

 • 24 stycznia ruszają zapisy na bezpłątne zajęcia feryjne w Mediatece